Prima Sessione - 2021-01-14 10:00:00- dal lotto 1 al lotto 200
Lotto 35
VLADIMIR BRONISEVSKY (1953-)
Premena I 1989
olio su tavola cm 27x27
firmato e datato in basso a destra
sul retro: timbro della Východoslovenská galéria, Kosice

Premena I 1989
oil on board 10,62x10,62 in
on the reverse: stamp of Východoslovenská galéria, Kosice
100 €